Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Formularze statystyczne Ministerstwa Zdrowia z danymi za rok 2018

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
09.01.2019

W 2019 r. Urząd Statystyczny w Krakowie realizuje zadania w zakresie zbierania i analizy danych statystycznych na sprawozdaniach o symbolu MZ od podmiotów leczniczych z terenu województw małopolskiego i zachodniopomorskiego.

Wszelkie pytania na temat wypełniania sprawozdań MZ z danymi za rok 2018 prosimy kierować - zgodnie z poniższym zestawieniem - do Urzędu Statystycznego w Krakowie, ul. K. Wyki 3, 31-223 Kraków.

Rodzaj formularza

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Województwa małopolskie i zachodniopomorskie

MZ-11

 Katarzyna Motyka

 Katarzyna Borysiak

 Joanna Jurek

12 36 10 114

12 33 49 866

12 36 10 138

 K.Motyka@stat.gov.pl

 K.Borysiak@stat.gov.pl

 J.Jurek@stat.gov.pl

MZ-15

 Sylwia Duda

 Anna Jasiówka

 Katarzyna Motyka

12 36 10 102

12 36 10 127

12 36 10 114

 S.Duda@stat.gov.pl

 A.Jasiowka@stat.gov.pl

 K.Motyka@stat.gov.pl

MZ-14
MZ-19
MZ-24
MZ-30

 Katarzyna Motyka

12 36 10 114

 K.Motyka@stat.gov.pl

MZ-29

MZ-29A

 Katarzyna Gadocha

 Katarzyna Motyka

 Piotr Woch

12 33 49 851

12 36 10 114

12 33 49 851

 K.Gadocha@stat.gov.pl

 K.Motyka@stat.gov.pl

 P.Woch@stat.gov.pl

Województwo małopolskie

MZ-88

MZ-89

 Anna Janik

 Joanna Kaczmarczyk

 Renata Kłósek

 Magdalena Skórzak

 Jolanta Staniszewska

12 36 10 222

12 36 10 227

12 36 10 119

12 36 10 229

12 36 10 228

 A.Janik@stat.gov.pl

 J.Kaczmarczyk@stat.gov.pl

 R.Klosek@stat.gov.pl

 M.Skorzak@stat.gov.pl

 J.Staniszewska@stat.gov.pl

Województwo zachodniopomorskie

MZ-88

MZ-89

 Małgorzata Banach

 Jolanta Joniec

 Genowefa Krawczyk

 Sławomir Wojcieszczak

12 65 63 155  w. 22

12 65 63 155  w. 17

12 65 63 155  w. 15

12 65 63 155  w. 13

 M.Banach@stat.gov.pl

 J.Joniec@stat.gov.pl

 G.Krawczyk@stat.gov.pl

 S.Wojcieszczak@stat.gov.pl


Aktualne informacje dotyczące programu do elektronicznego przesyłania danych (SSOZ), instrukcji SSOZ dla operatora podmiotu sprawozdawczego, formularzy statystycznych, wyjaśnień i definicji stosowanych w statystyce publicznej dostępne są na stronach internetowych Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia:

  • formularze statystyczne oraz instrukcje wypełniania druków:

https://www.csioz.gov.pl/projekty/statystyka/formularze/

  • program do elektronicznego przesyłania danych (System Statystyki w Ochronie Zdrowia):

https://www.csioz.gov.pl/projekty/statystyka/ssoz/


Do góry