Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Popularyzacja wiedzy o statystyce

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

     W dniu 12 maja 2016 roku w siedzibie Urzędu Statystycznego w Krakowie odbył się dzień otwarty w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wydarzenie wpisało się w program edukacji statystycznej urzędu. Wśród naszych gości i odwiedzających byli pracownicy naukowi uczelni krakowskich oraz studenci kół naukowych i bibliotekarze. Dla uczestników spotkania zorganizowano warsztaty komputerowe, których głównym celem było nabycie umiejętności szybkiego i efektywnego wyszukiwania informacji ze źródeł statystycznych oraz korzystania z baz i danych statystycznych. Udział w dniu otwartym był okazją do zaprezentowania zmodernizowanego Informatorium statystycznego, biblioteki i sali szkoleniowej przebudowanych w 2015 r., w związku z realizacją projektu SISP-2. 

Goście dnia otwartego mogli zapoznać się z najnowszymi wydawnictwami urzędu, otrzymali też drobne upominki reklamowe i okolicznościowe dyplomy.

Do góry