Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Formularze statystyczne Ministerstwa Zdrowia z danymi za rok 2019

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.01.2020

Formularze statystyczne Ministerstwa Zdrowia z danymi za rok 2019

W 2020 r. Urząd Statystyczny w Krakowie realizuje zadania w zakresie zbierania i analizy danych statystycznych na sprawozdaniach o symbolu MZ od podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województw małopolskiego i zachodniopomorskiego.

Wszelkie pytania na temat wypełniania sprawozdań MZ z danymi za rok 2019 prosimy kierować ‑ zgodnie z poniższym zestawieniem ‑ do Urzędu Statystycznego w Krakowie, ul. K. Wyki 3, 31-223 Kraków.

Rodzaj formularza

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

Adres e-mail

Województwa małopolskie i zachodniopomorskie

MZ-15

Katarzyna Motyka

Jolanta Klimończyk

Sylwia Duda

12 33 49 870

12 36 10 240

14 68 80 213

K.Motyka@stat.gov.pl

J.Klimonczyk@stat.gov.pl

S.Duda@stat.gov.pl

MZ-14

MZ-19

MZ-24

MZ-30

Katarzyna Motyka

Jolanta Klimończyk

12 33 49 870

12 36 10 240

K.Motyka@stat.gov.pl

J.Klimonczyk@stat.gov.pl

MZ-29

MZ-29A

Katarzyna Motyka

Jolanta Klimończyk

12 33 49 870

12 36 10 240

K.Motyka@stat.gov.pl

J.Klimonczyk@stat.gov.pl

Województwo małopolskie

MZ-11

Katarzyna Motyka

Jolanta Klimończyk

Katarzyna Borysiak

Joanna Jurek

12 33 49 870

12 36 10 240

12 33 49 866

12 36 10 138

K.Motyka@stat.gov.pl

J.Klimonczyk@stat.gov.pl

K.Borysiak@stat.gov.pl

J.Jurek@stat.gov.pl

MZ-88

MZ-89

Anna Janik

Joanna Kaczmarczyk

Renata Kłósek

Magdalena Skórzak

Jolanta Staniszewska

12 36 10 222

12 36 10 227

12 36 10 119

12 36 10 229

12 36 10 228

A.Janik@stat.gov.pl

J.Kaczmarczyk@stat.gov.pl

R.Klosek@stat.gov.pl

M.Skorzak@stat.gov.pl

J.Staniszewska@stat.gov.pl

Województwo zachodniopomorskie

MZ-11

Paweł Bochenek

Jacek Cisek

Jakub Świątek

12 36 10 137

12 33 49 852

12 33 49 850

P.Bochenek@stat.gov.pl

J.Cisek@stat.gov.pl

J.Swiatek@stat.gov.pl

MZ-88

MZ-89

Małgorzata Banach

Jolanta Joniec

Genowefa Krawczyk

Sławomir Wojcieszczak

12 65 63 155  w. 22

12 65 63 155  w. 17

12 65 63 155 w. 15

12 65 63 155  w. 13

M.Banach@stat.gov.pl

J.Joniec@stat.gov.pl

G.Krawczyk@stat.gov.pl

S.Wojcieszczak@stat.gov.pl


Aktualne informacje dotyczące programu do elektronicznego przesyłania danych (SSOZ), instrukcji SSOZ dla operatora podmiotu sprawozdawczego, formularzy statystycznych, wyjaśnień i definicji stosowanych w statystyce publicznej dostępne są na stronach internetowych Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia:

  • formularze statystyczne oraz instrukcje wypełniania druków:

https://www.csioz.gov.pl/projekty/statystyka/formularze/

  • program do elektronicznego przesyłania danych (System Statystyki w Ochronie Zdrowia):

https://www.csioz.gov.pl/projekty/statystyka/ssoz/


Do góry