Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Formularze statystyczne Ministerstwa Zdrowia z danymi za rok 2019

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.01.2020

Formularze statystyczne Ministerstwa Zdrowia z danymi za rok 2019

W 2020 r. Urząd Statystyczny w Krakowie realizuje zadania w zakresie zbierania i analizy danych statystycznych na sprawozdaniach o symbolu MZ od podmiotów wykonujących działalność leczniczą z terenu województw małopolskiego i zachodniopomorskiego.

Wszelkie pytania na temat wypełniania sprawozdań MZ z danymi za rok 2019 prosimy kierować ‑ zgodnie z poniższym zestawieniem ‑ do Urzędu Statystycznego w Krakowie, ul. K. Wyki 3, 31-223 Kraków.

Rodzaj formularza

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Województwa małopolskie i zachodniopomorskie

MZ-11

 Katarzyna Motyka

 Katarzyna Borysiak

 Joanna Jurek

 Sylwia Furman

 Jacek Cisek

 Jakub Świątek

 K.Motyka@stat.gov.pl

 K.Borysiak@stat.gov.pl

 J.Jurek@stat.gov.pl

 S.Furman@stat.gov.pl

 J.Cisek@stat.gov.pl

 J.Swiatek@stat.gov.pl

MZ-15

 Katarzyna Motyka

 Sylwia Duda

 K.Motyka@stat.gov.pl

 S.Duda@stat.gov.pl

MZ-14

MZ-19

MZ-24

MZ-29

MZ-29A

MZ-30

 Katarzyna Motyka

 K.Motyka@stat.gov.pl

Województwo małopolskie

MZ-88

MZ-89

 Anna Janik

 Joanna Kaczmarczyk

 Renata Kłósek

 Magdalena Skórzak

 Jolanta Staniszewska

 A.Janik@stat.gov.pl

 J.Kaczmarczyk@stat.gov.pl

 R.Klosek@stat.gov.pl

 M.Skorzak@stat.gov.pl

 J.Staniszewska@stat.gov.pl

Województwo zachodniopomorskie

MZ-88

MZ-89

 Małgorzata Banach

 Jolanta Joniec

 Genowefa Krawczyk

 Sławomir Wojcieszczak

 M.Banach@stat.gov.pl

 J.Joniec@stat.gov.pl

 G.Krawczyk@stat.gov.pl

 S.Wojcieszczak@stat.gov.pl


Aktualne informacje dotyczące programu do elektronicznego przesyłania danych (SSOZ), instrukcji SSOZ dla operatora podmiotu sprawozdawczego, formularzy statystycznych, wyjaśnień i definicji stosowanych w statystyce publicznej dostępne są na stronach internetowych Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia:

  • formularze statystyczne oraz instrukcje wypełniania druków:

      https://www.csioz.gov.pl/projekty/statystyka/formularze/

  • program do elektronicznego przesyłania danych (System Statystyki w Ochronie Zdrowia):

      https://www.csioz.gov.pl/projekty/statystyka/ssoz/


Do góry