Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Informacja o realizacji badań ankietowych w czasie epidemii

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
18.03.2020

     Mając na uwadze bezpieczeństwo respondentów i pracowników oraz obecną sytuację epidemiczną uprzejmie informujemy, że nadal podstawową metodą pozyskiwania informacji w  badaniach ankietowych w województwie małopolskim jest wywiad przy użyciu metod teleinformatycznych. W wyjątkowych sytuacjach będziemy realizować badania ankietowe bezpośrednio, ograniczając kontakty z Państwem do niezbędnego minimum oraz stosując się do obowiązujących przepisów i zaleceń bezpieczeństwa. 

     Zwracamy się z prośbą do wszystkich Państwa wylosowanych do badań ankietowych o wyrozumiałość, współpracę i udział w badaniach.

W przypadku dodatkowych pytań związanych z badaniami ankietowymi lub w celu weryfikacji tożsamości ankietera podajemy dane kontaktowe.
 

Sprawdzanie tożsamości ankietera:

- na stronie internetowej GUS: pod adresem sa.stat.gov.pl

- pocztą elektroniczną: pod adresem J. Klimont@stat.gov.pl oraz M.Welniak@stat.gov.pl

- telefonicznie+48 695 256 281 lub +48 532 459 441

Kontakt w sprawie badań ankietowych:

- telefonicznie: +48 695 256 281 lub +48 532 459 441

- pocztą elektroniczną:

  • Badanie budżetów gospodarstw domowych (BBGD)

       e-mail: D.Wlodarczyk@stat.gov.pl  


  • Badanie aktywności ekonomicznej ludności (BAEL)

       e-mail: I.Filipowska@stat.gov.pl  


  • Kondycja gospodarstw domowych (KGD)

       e-mail: D.Wlodarczyk@stat.gov.pl  

  

  • Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach (PKZ)

       e-mail: B.Jakobczak-Wojcik@stat.gov.pl  


  • Notowanie Cen Detalicznych  (C02) oraz Targowiskowych (RCT)

      e-mail: K.Gebka@stat.gov.pl  


DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W BADANIACH ANKIETOWYCH

 

Do góry