Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Budynki i wyposażenie techniczne gospodarstw rolnych - PSR 2002

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 03.07.2014

Publikacja zawiera wyniki Powszechnego Spisu Rolnego 2002 r. dotyczące tematyki budynków inwentarskich i gospodarczych, infrastruktury gospodarstw rolnych oraz technicznych środków produkcji. Wyniki Powszechnego Spisu Rolnego zostały przedstawione w zbiorczym rozliczeniu dla województwa małopolskiego według grup użytkowników gospodarstw oraz według podregionów i powiatów. Publikacja składa się z uwag metodycznych, części analitycznej i części tabelarycznej. W uwagach metodycznych omówiono podstawowe zasady, definicje i pojęcia obowiązujące w Powszechnym Spisie Rolnym 2002 r. W części analitycznej przedstawiono wyniki spisu na tle uzyskanych w poprzednim spisie rolnym, przeprowadzonym w 1996 r. oraz w porównaniu do krajowych wyników PSR’2002. Część analityczną uzupełniają mapy województwa według powiatów i wykresy. Dane zawarte w aneksie tabelarycznym zostały zaprezentowane w układzie sektorowym i regionalnym (dane
dla województwa, wybrane dane dla podregionów i powiatów). Cztery ostatnie tablice zawierają podstawowe informacje w układzie gminnym. Tak przedstawione dane umożliwią analizę przestrzennego zróżnicowania rolnictwa Małopolski.

Do góry