Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs "Rymowanki dla rolników"

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Serdecznie dziękujemy Przedszkolakom z Małopolski za wzięcie udziału w konkursie „Rymowanki dla rolników”.  Każda nadesłana praca była niezwykła, unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Urzekła nas kreatywność i zaangażowanie Małych Artystów i Wychowawców. Wyłonienie zwycięzców nie było łatwym zadaniem. Komitet Główny Konkursu postanowił nagrodzić następujące przedszkola:

1 miejsce: Przedszkole w Łapanowie

2 miejsce: Przedszkole w Złotej „Eko Bystrzaki”

3 miejsce: Samorządowe Przedszkole Nr. 5 w Krakowie

Gratulujemy Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom ogromnego talentu artystycznego!
Jednocześnie bardzo dziękujemy Rodzicom, Dziadkom, Opiekunom, Wychowawcom, Dyrektorom Placówek za poświęcenie swojego wolnego czasu, aby pomóc Małym Artystom. Życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach adresowanych do najmłodszych mieszkańców Małopolski.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobne upominki od Urzędu Statystycznego w Krakowie.   W celu przekazania nagród głównych będziemy kontaktować się bezpośrednio z laureatami konkursu.


Do góry