Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Zmiany strukturalne grup podmiotów gospodarki narodowej w rejestrze REGON w województwie małopolskim, 2022 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.03.2023
Częstotliwość wydania: Roczna

Urząd Statystyczny w Krakowie przekazuje Państwu dziewiętnaste wydanie publikacji „Zmiany strukturalne grup podmiotów gospodarki narodowej w rejestrze REGON w województwie małopolskim, 2022 r.”

W najnowszej edycji zaprezentowaliśmy dane o liczbie i strukturze podmiotów gospodarki narodowej wpisanych do rejestru REGON, według stanu w końcu 2022 r.

Zasadniczą część publikacji stanowią tablice. Dane przedstawiono tu w różnych przekrojach, dokonując grupowania podmiotów według sektorów własności, form prawnych, rodzaju działalności czy wielkości, określonej na podstawie informacji o przewidywanej liczbie pracujących, a w przypadku spółek handlowych także według rodzaju kapitału. W zestawieniu zawarto informacje o podmiotach nowo zarejestrowanych i wyrejestrowanych, a także o jednostkach, które zawiesiły działalność. Wszystkie informacje o podmiotach ujętych w rejestrze REGON zaprezentowano w przekroju terytorialnym, a całość wzbogaca forma graficzna wybranych cech i zjawisk.

Archiwum

Do góry