Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Konkurs Urzędu Statystycznego w Krakowie „STATYSTYKA – LUBIĘ TO! Nauka w województwie małopolskim”

Urząd Statystyczny w Krakowie zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie statystycznym „STATYSTYKA – LUBIĘ TO! Nauka w wojewodzie małopolskim”

To już druga edycja konkursu, którego celem jest upowszechnianie statystyki oraz rozwijanie umiejętności w zakresie korzystania z danych statystycznych.

Pierwszy etap Konkursu: do 26 kwietnia 2019 r. prosimy o przesyłanie plakatu w formie komiksu opisującego wybrane zagadnienia dotyczące edukacji i nauki w województwie małopolskim  wraz z krótkim komentarzem (maksymalnie 1 strona, Times New Roman 12, marginesy 2,5 cm, interlinia 1,5 wiersza) – koniecznie z wykorzystaniem danych statystycznych.

Drugi etap Konkursu: 16 maja 2019 r. w siedzibie Urzędu pięciu najlepszych finalistów będzie prezentowało swoje plakaty.

Szczegółowe informacje o tej i poprzedniej edycji Konkursu można znaleźć na stronie Urzędu Statystycznego w Krakowie: https://krakow.stat.gov.pl/wspolpraca-w-regionie/edukacja-statystyczna/konkurs/ oraz bezpośrednio u organizatorów:  p. Anna Nowak - tel. (+48) 12 361 01 54

Zapraszamy!

 

Do góry