Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarka mieszkaniowa w województwie małopolskim w latach 2017 i 2018

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.10.2019
Częstotliwość wydania: Co 2 lata

Publikacja „Gospodarka mieszkaniowa w województwie małopolskim w latach 2017 i 2018” została opracowana w serii Informacje statystyczne.

Zakres tematyczny oraz forma prezentacji danych jest kontynuacją wydawanej co dwa lata publikacji pod tym samym tytułem, co umożliwia analizę sytuacji mieszkaniowej w regionie w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Informacje na temat ogólnego stanu zasobów mieszkaniowych oraz podstawowe wskaźniki charakteryzujące sytuację mieszkaniową ludności opracowane zostały na podstawie bilansu zasobów mieszkaniowych za 2018 r. Opracowanie zawiera także wyniki badań opracowanych na podstawie bieżącej sprawozdawczości w podziale na formy własności, a dotyczące m.in. sprzedaży i zwrotu mieszkań dawnym właścicielom, zaległości w opłatach za mieszkanie, eksmisji, remontów mieszkań w budynkach mieszkalnych oraz wypłaconych dodatków mieszkaniowych.

 

Do góry