Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarka mieszkaniowa w województwie małopolskim w latach 2015 - 2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.10.2017
Częstotliwość wydania: Co 2 lata

Przekazujemy Państwu kolejną edycję publikacji „Gospodarka mieszkaniowa w województwie małopolskim w latach 2015 i 2016”, która ukazuje się w podobnym układzie od 1999 roku.

Przedstawione w publikacji informacje na temat ogólnego stanu zasobów mieszkaniowych i podstawowych wskaźników charakteryzujących warunki mieszkaniowe ludności zostały opracowane na podstawie bilansu zasobów mieszkaniowych za 2016 r.

W publikacji zawarto również wyniki badań i opracowań przygotowanych na podstawie bieżącej sprawozdawczości w podziale na poszczególne formy własności, a dotyczące m.in. sprzedaży i zwrotu mieszkań dawnym właścicielom, zaległości w opłatach za mieszkanie, eksmisji, przeprowadzonych remontów mieszkań w budynkach mieszkalnych oraz wypłaconych dodatków mieszkaniowych.

Opracowanie zawiera komentarz analityczny wzbogacony o mapy i wykresy, uwagi metodyczne oraz tablice prezentujące dane statystyczne w przekroju terytorialnym według rodzaju podmiotu będącego właścicielem mieszkania.

Do góry