Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Gospodarka mieszkaniowa w województwie małopolskim w latach 2013 - 2014

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 30.10.2015
Częstotliwość wydania: Co 2 lata

Przekazujemy Państwu kolejną edycję publikacji „Gospodarka mieszkaniowa w województwie małopolskim w latach 2013 i 2014”, która ukazuje się w podobnym układzie od 1999 roku.
     Dane przedstawione w publikacji dotyczą ogólnego stanu zasobów mieszkaniowych i podstawowych wskaźników charakteryzujących warunki mieszkaniowe ludności opracowane na podstawie bilansu zasobów mieszkaniowych za 2014 r.
     W publikacji zawarto również wyniki badań i opracowań przygotowanych na podstawie bieżącej sprawozdawczości w podziale na poszczególne formy własności, a obejmujące m.in. sprzedaż i zwrot mieszkań dawnym właścicielom, zaległości w opłatach za mieszkanie, eksmisje, przeprowadzone remonty mieszkań w budynkach mieszkalnych w 2013 r. oraz wypłacone dodatki mieszkaniowe użytkownikom lokali w 2014 r.
   Opracowanie zawiera uwagi metodyczne i komentarz analityczny z wykresami oraz mapami. Podstawowe dane statystyczne (według podregionów, powiatów i gmin) przedstawiono w części tabelarycznej w formacie Excel.
     Wyrażam nadzieję, że opracowanie będzie przydatnym źródłem wiedzy i okaże się pomocne dla zainteresowanych warunkami mieszkaniowymi w województwie małopolskim.

Do góry