Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Województwo Małopolskie 2017 - Podregiony, Powiaty, Gminy

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 29.12.2017
Częstotliwość wydania: Roczna

Urząd Statystyczny w Krakowie przygotował czternastą edycję publikacji Województwo Małopolskie – Podregiony, Powiaty, Gminy.  

Opracowanie prezentuje dane w ujęciu przestrzennym za 2016 r., szczegółowo charakteryzujące warunki życia mieszkańców i stan gospodarki województwa małopolskiego.

Układ tematyczny i forma prezentacji danych nie odbiegają od wydania ubiegłorocznego. Publikacja, podobnie jak w latach poprzednich, składa się z tablic przeglądowych prezentujących ważniejsze dane o województwie w latach 2000, 2005, 2010, 2012-2016 i wybrane dane o podregionach w latach 2005 i 2016, a także z tablic szczegółowych zawierających obszerny zbiór informacji statystycznych ujęty w 16 działach tematycznych. Opracowanie uzupełniają uwagi zawierające wyjaśnienia dotyczące terminologii, metodologii oraz zakresu prezentowanych informacji, a także ilustracje graficzne wybranych zjawisk.

Do góry